Links

Kinderopvang Swalmen

Basisscholen  
   
Basisschool Lambertus www.lambertusswalmen.nl
Basisschool De Octopus www.bsdeoctopus.nl
Basisschool St Theresia www.theresiaboukoul.nl
   
Samenwerkende Instanties  
   
Centrum voor Jeugd en Gezin www.onscjg.nl 
GGD www.ggdlimburgnoord.nl
Logopedie Vallen www.vallenlogopedisten.nl
Fysiotherapie Beesel www.fysio-beesel.nl
Kentalis www.kentalis.nl
Adelante Zorggroep www.adelante-zorggroep.nl
Integrale Vroeghulp www.integralevroeghulp.nl
Mee cliëntondersteuning  www.mee.nl
BCO Onderwijsadvies www.bco-onderwijsadvies.nl
Belastingdienst Kinderopvangtoeslag www.belastingdienst.nl
Geschillencommissie Kinderopvang www.degeschillencommissie.nl
Brancheorganisatie Kinderopvang www.kinderopvang.nl 
Boink Belangenvereniging ouders www.boink.info
Nederlands Jeugd Instituut www.nji.nl
Ministerie van soc. zaken en werkgelegenheid www.rijksoverheid.nl
Mo groep Maatschappelijke ontwikkeling www.mogroep.nl 
Gilde Opleidingen  www.gildeopleidingen.nl 
PSW www.pswml.nl 
Gemeente Roermond www.roermond.nl 
   
Sponsors bedrijfsauto  
   
Arbortec  
Bakkerij Timmermans  
BC Broekhin Jenaplan www.broekhinjenaplan.nl 
BCO Onderwijsadvies www.bco-onderwijsadvies.nl
Cox Metsel- en timmerwerk www.coxmetselwerk.nl 
Dierenartspraktijk Swalmen  www.dapswalmen.nl
Geisler Vastgoed   
Grandcafé restaurant De Boei  www.de-boei.net
Herberg De Bos  www.herbergdebos.nl 
Hoveniersbedrijf Marcel van Melick  www.marcelvanmelick.nl
Hoveniersbedrijf Marcel Beurskens  www.beurskenshovenier.nl
Installatiebedrijf John van Dijck  www.johnvandijck.nl
Klusbedrijf M.G.S.   
Logistiek Centrum Swalmen  www.lcs-swalmen.nl
Niels de Dakdekker  www.nielsdedakdekker.nl 
PC Swalmen  www.pc-swalmen.nl 
Peeters Recycling www.peeters-recycling.nl 
Strous Stukadoors www.noa.nl
Tandartspraktijk Groenen www.tandartsgroenen.nl 
TC Bouten www.tcbouten.nl 
Timaro  Bouw- en timmerwerkzaamheden www.timaro.eu 
Van Houtum papier www.vanhoutum.nl
   
Donateurs  
   
Because www.becausehrm.nl
Sweet Today Fotografie www.sweettoday.nl
Schoonheidssalon Cassiopeia www.skincare-swalmen.nl

INSCHRIJVEN

Een kind (vroegtijdig) inschrijven voor een plaats in het kinderdagverblijf en/of de buitenschoolse opvang.

REKENTOOL

Gaan uw kinderen naar de kinderopvang? U kunt misschien kinderopvangtoeslag krijgen. Dit is een bijdrage in de kosten van kinderopvang.

OPVANG

Stichting kinderopvang Swalmen is een organisatie voor diverse soorten kinderopvang. U kunt bij ons terecht voor kinderen van 4 tot 13 jaar.

OUDERPORTAAL

Ouders/verzorgers van nu zijn met Isy altijd op tijd en volledig op de hoogte van wat er in de groep en in en rond de kinderopvang gebeurt.

ONZE OPVANG

Wij bieden kinderopvang voor ouders/ verzorgers en speelmogelijkheden voor kinderen. Kinderen worden gestimuleerd te spelen, te ontmoeten en zich te ontwikkelen.

                   

FOTOALBUM (inloggen)

CONTACT

VERSTUREN